Wyciekły masońskie wytyczne dotyczące niszczenia Kościoła katolickiego

W 1974 roku zestaw 34 masońskich dyrektyw dotyczących zniszczenia Kościoła katolickiego wyszedł na jaw, co wywołało wielki szok i konsternację wspólnoty masońskiej we Włoszech. Wytyczne te są uderzająco podobne do autentycznych informacji o byłych masonach i komunistach, takich jak Bella Dodd . Celem 34 dyrektyw było zniszczenie Kościoła zmianą. Dyrektywy są poprzedzone u góry następującymi tekstami:

OFICJALNE WYTYCZNE DO INAUGUACJI ZŁOTY WIEK BŁOGOSŁAWIONEGO POKOJU Z URZĘDU ANTYCHRYSTA

MARZEC EFEKTYWNY 1962, (Aggiormento Vaticanum II). Wszyscy czarnoksiężnicy (oficerowie) będą składać sprawozdania z postępu tych krytycznych dyrektyw! Papież Jan XXIII z łatwością je zaakceptuje.

Chociaż nie możemy dokładnie wskazać źródła tych dyrektyw, ogólny konsensus jest taki, że zostały one przypadkowo ujawnione w 1974 r. przez masońską lożę P2 Włoch (założoną w 1877 r.), po czym członkowie loży pod kierownictwem Wielkiego Mistrza Licio Gelli zostali zmuszeni zrzec się P2.

W 1974 roku zaproponowano skreślenie P2 z listy lóż Wielkiego Wschodu Włoch, a wniosek został przyjęty przytłaczająco. W następnym roku włoski Wielki Mistrz wydał nakaz, aby nowa loża działała pod inną nazwą, podczas gdy P2 została przekształcona w organizację pseudo-radykalno-prawicową, aby ukryć swoje przeszłe zbrodnie.

W latach pod rządami Licio Gelli P2 była zamieszana w liczne włoskie zbrodnie i tajemnice, w tym upadek powiązanego z Watykanem Banco Ambrosiano , morderstwa dziennikarza Mino Pecorelli i bankiera Roberto Calvi .

Kościół ukierunkowany

Jednak największą zbrodnią P2 była jej praca nad infiltracją Kościoła katolickiego poprzez Sobór Watykański II, plan, który został wspólnie zrealizowany z sowiecką tajną policją (KGB), Organizacją Narodów Zjednoczonych i Światową Radą Kościołów (WCC). . Celem tej globalistycznej kliki było zakończenie Tradycji Rzymskokatolickiej i zanurzenie Kościoła pod komunistycznym rządem jednego świata, nazwanym dziś „Wielkim Resetem”. To dziwnie przywodzi na myśl oświadczenie papieża Franciszka z 24 maja 2015 r.: „Istnieje pilna potrzeba prawdziwej światowej władzy politycznej”. (Laudato Si, paragraf 175)

Aktywny w Brazylii, Argentynie

Poza Włochami Loża P2 działała również w Brazylii i Argentynie. Wśród jego argentyńskich członków był Raúl Alberto Lastiri , który krótko sprawował funkcję tymczasowego prezydenta po samozwańczej dyktaturze „ Rewolucji Argentyńskiej ” (1966-1973), i który przekazał rząd kraju Juanowi Perónowi , którego praca wywarła znaczny wpływ na ks. Jorge Bergoglio (późniejszy papież Franciszek) 1 w latach siedemdziesiątych.

Bez dalszych ceregieli przystępujemy do 34 dyrektyw antychrysta. Wiadomo o nich na pewno, że są one w obiegu od lat 70. i że większość proponowanych w nich zmian doczekała się wprowadzenia. Sformułowanie jest oryginalne. Uwagi redaktora w nawiasach zostały przeplatane w celu wyjaśnienia znaczenia.

34 Masońskie wytyczne dotyczące niszczenia Kościoła katolickiego

1. Usuń raz na zawsze św. 2 Usuń wszystkie jego posągi. Powiedz, że to odwraca uwagę od Chrystusa.

2. Powstrzymaj praktykowanie pokuty w czasie Wielkiego Postu, takie jak niejedzenie mięsa w piątki lub post. Powstrzymaj wszelkie akty samozaparcia. Zastąp aktami radości, szczęścia i miłości bliźniego. Powiedz, że Chrystus już zdobył dla nas niebo i że wysiłki ludzi na nic się nie zdadzą.

3. Wyznacz pastorów protestanckich, aby zrewidowali i zdesakralizowali Mszę. Wzbudź wątpliwości, czy Eucharystia jest bliższa przekonaniu protestantów, że jest tylko chlebem i symbolem.

(Monsignore Annibale Bugnini, autor Nowej Mszy, miał 7 pastorów protestanckich asystujących mu w rewizji Mszy Vaticanum II. Bugnini był masonem o kryptonimie „Buan”)

4. Zatrzymaj wszelką łacinę w liturgii mszalnej, nabożeństwach i pieśniach. Daje poczucie tajemniczości i szacunku. Pokaż to jako bełkot wróżbitów. Ludzie przestaną wtedy myśleć, że kapłani mają wyższą inteligencję.

5. Zachęć panie do zdjęcia kapeluszy w kościele; włosy są seksowne. I domagaj się zostania Akolitami i Kapłankami. Oprzyj to na Konstytucji. Rozpocznij wyzwolenie kobiet.

6. Powstrzymaj Komunistów przed klękaniem, aby przyjąć Hostię. Powiedz zakonnicom, aby powstrzymały dzieci przed składaniem rąk do i od Komunii. Powiedz im, że Bóg kocha ich takimi, jakimi są i chce, aby byli doskonale zrelaksowani.

7. Zatrzymaj sakralną muzykę organową. Przynieś gitary, żydowskie harfy, bębny i tupanie nogami. Zapobiegnie to jakiejkolwiek osobistej modlitwie lub rozmowie z Jezusem. Nie dawaj Jezusowi czasu na powołanie dzieci do powołań zakonnych.

8. Świeckie hymny do Matki Bożej św. Józefa. Nazwij to bałwochwalstwem. Zastąp pieśniami protestanckimi. Będzie to oznaczać, że Kościół Katolicki w końcu przyznaje, że protestantyzm jest prawdziwą religią, a przynajmniej równą Kościołowi Katolickiemu.

9. Wymień wszystkie hymny, nawet do Jezusa. To przypomina ludziom o ich słodkim dzieciństwie, które z kolei przypomni im o pokoju, który pochodzi z rygorystycznego życia w samozaparciu i pokucie dla Boga. Przynieś tylko nowe piosenki, aby przekonać ludzi, że dawne obrzędy były w jakiś sposób złe. Upewnij się, że w każdej Mszy masz przynajmniej jedną pieśń, która nigdy nie wspomina o Jezusie, a jedynie o miłości do ludzi. Młodzi będą entuzjastycznie nastawieni do miłości bliźniego.

10. Usuń wszystkie relikwie świętych z ołtarzy, a następnie usuń same ołtarze. Zastąp je pogańskimi, niebłogosławionymi stołami, które będą używane do składania żywych ofiar na Mszach Szatana. Unieważnij prawo kościelne, które mówi, że Mszę w kościołach można odprawiać tylko na ołtarzach zawierających relikwie świętego.

11. Powstrzymaj praktykę odprawiania Mszy św. przed Najświętszą Eucharystią w Tabernakulum. Nie umieszczaj żadnych Tabernakulów na stołach używanych podczas Mszy. Spraw, aby stół wyglądał jak stół obiadowy. Spraw, aby był przenośny, aby sugerować, że nie jest święty, ale może spełniać podwójne zadanie, na przykład stół konferencyjny lub karty do gry. Później postaw przynajmniej jedno krzesło przy tym stole. Niech kapłan siedzi w tym po Komunii, aby zaznaczyć, że odpoczywa po posiłku. Nigdy nie pozwól księdzu klękać podczas Mszy ani klękać. Ludzie nie klękają przy posiłkach.

12. Usuń świętych z kalendarza kościelnego po kilku na raz. Zabroń kapłanom mówienia o świętych, chyba że jest to wspomniane w Ewangelii. Powiedz, że w Kościele mogą być protestanci, którym się to nie spodoba.

13. Przy wprowadzaniu Ewangelii pomiń słowo Święty w Ewangelii według św. Jana lub jakiegokolwiek innego świętego. Po prostu powiedz: Ewangelia według Jana. To oznacza, że ​​ludzie nie powinni ich już szanować. Przepisuj Biblie, aż będą identyczne z protestantami!

14. Usuń i zniszcz wszystkie osobiste modlitewniki. To zatrzyma Litanie do Najświętszego Serca, Matki Najświętszej, św. Józefa i przygotowania do Komunii. Skutecznie sprowadzi też dziękczynienie po Komunii do pozoru.

15. Usuń wszystkie posągi i obrazki Aniołów. Dlaczego w pobliżu są posągi naszych wrogów? Nazwij to mitem lub bajką na dobranoc.

16. Wyeliminuj Pomniejszy Zakon Egzorcystów, za wypędzanie diabłów. Ciężko pracuj nad tym. Sprzedaj pomysł, że nie ma prawdziwego diabła. Powiedzmy, że to biblijny sposób przedstawiania zła, a nie może być dobrej historii bez złoczyńcy. Wtedy też nie uwierzą w piekło i nigdy nie będą się bać tam iść. Powiedz, że piekło to nic innego jak przebywanie z dala od Boga, a co w tym złego?

17. Ucz, że Jezus był tylko człowiekiem, miał braci i siostry i nienawidził establishmentu. Powiedz, że kochał towarzystwo prostytutek, zwłaszcza Marii Magdaleny. Powiedz, że nie miał pożytku z kościołów ani synagog.

18. Pamiętaj, że możesz sprawić, by zakonnice odeszły, odwołując się do ich próżności, uroku i piękna; sprawić, by zmienili swoje przyzwyczajenia, co automatycznie sprawi, że wyrzucą różańce. Pokaż światu, że w ich klasztorach panuje niezgoda, a powołania wyschną.

19. Spal wszystkie *katechizmy. Powiedz nauczycielom religii, aby uczyli miłości do ludu Bożego, zamiast miłości do Boga. Powiedz im, że dojrzała jest miłość otwarta. Uczyń seks powszechnym słowem na lekcjach religii. Uczyń seks nową religią.

(* To znaczy tradycyjne katechizmy, takie jak Baltimore Katechism II. Masoni faktycznie wolą zanieczyszczone, rozwodnione katechizmy, takie jak „Katechizm Kościoła Katolickiego” (1993), który został w dużej mierze wprowadzony przez adwokata LGBT kardynała Schoenborna)

20. Zamknąć wszystkie szkoły katolickie, zmniejszając liczbę powołań zakonnic. Powiedz, że zakonnice są po prostu słabo opłacanymi pracownikami socjalnymi, a Kościół się na nich bogaci.

21. Zniszcz Papieża, niszcząc jego Imperium Uniwersytetów. Oddziel uniwersytety od papieża, mówiąc, że rząd chętnie udzieli im wtedy stypendiów pieniężnych. Zmień nazwy instytucji religijnych na bluźniercze, takie jak Szkoła Niepokalanego Poczęcia na Compton Heights School. Nazwij to ekumenicznym.

22. Zaatakuj autorytet Papieża, ustalając granicę wieku jego usług. Zmniejszaj to stopniowo. Powiedz, że chronisz go przed przepracowaniem.

23. Bądź odważny, osłabiaj Papieża, ustanawiając Synod Biskupów. Papież będzie wtedy figurantem, ponieważ Anglią rządzi Izba Lordów i Izba Gmin. Król przyjmuje od nich rozkazy. Następnie osłabij autorytet biskupa, ustanawiając odpowiednik na poziomie kapłana. Powiedz, że księża w końcu zdobywają uznanie, na jakie zasługują. Następnie osłabij autorytet Kapłana, ustanawiając grupy świeckie, które będą kierowały Kapłanami. Powstanie tak wiele nienawiści, że nawet kardynałowie opuszczą Kościół. Powiedz, że Kościół jest teraz demokratyczny. Chwalcie Nową Kolegialność.

(Różne konferencje episkopatów, takie jak USCCB, postępowały zgodnie z tą dyrektywą. Diabeł wykorzystuje te konferencje do kontrolowania biskupów, a w konsekwencji Kościoła)

24. Zmniejszenie powołań kapłanów poprzez utratę szacunku świeckich. Jeden skandal księdza w polityce spowoduje utratę tysięcy powołań. Chwal odpadłych Księży, którzy porzucają wszystko z miłości do kobiety. Nazwij ich bohaterami. Honor świeckich kapłanów jako prawdziwych męczenników, którzy byli tak uciskani, że nie mogli tego dłużej znieść.

25. Zacznij zamykać Kościoły, z powodu braku Księży, nazwij to oszczędzaniem i dobrą praktyką biznesową. Powiedz, że Bóg wszędzie wysłuchuje modlitw, więc Kościoły są ekstrawaganckie.

(Wygląda na to, że COVID-19 był jedynie politycznym narzędziem pomagającym w realizacji tego planu zamykania kościołów)

26. Wykorzystaj komisje świeckie i kapłanów o słabej wierze, aby szybko potępić i odrzucić wszelkie nowe objawienia Matki Najświętszej lub jakiekolwiek rzekome cuda, zwłaszcza św. Michała Archanioła. Bądźcie absolutnie pewni, że nic nie otrzyma aprobaty po Vaticanum II. Następnie nazwij to nieposłuszeństwem wobec władzy, jeśli ktoś postępuje zgodnie z orędziami, powtarza je lub NAWET MYŚLI o nich.

(Odnosi się to szczególnie do dzisiejszych objawień w Garabandal i Bayside. Masoni upewnili się, że nie otrzymali żadnego śledztwa ani zgody od władz kościelnych)

27. Uchwalenie ustawy o rozwiązaniu Kurii za każdym razem, gdy przybędzie nowy papież. To z pewnością zapewni, że w Kurii będzie wielu radykałów i modernistów.

28. Wybierz antypapieża. Powiedz, że sprowadzi protestantów z powrotem do Kościoła, a może nawet Żydów. Antypapieża można wybrać, oddając głos biskupom. Będzie tak wielu nominowanych papieży, że antypapież wejdzie jako papież kompromisowy.

29. Wyeliminuj spowiedź przed pierwszą Komunią świętą dla dzieci z 2 i 3 klasy, aby nie zawracały sobie głowy spowiedzią przed Komunią, gdy będą chodzić do 4, 5 lub wyższej klasy. Spowiedź zniknie.

30. Spraw, aby kobiety i świeccy udzielali Komunii św., powiedz, że to jest wiek świeckich. Zacznijcie dawać Komunię na rękę jak protestanci, zamiast na język – powiedzcie, że Chrystus zrobił to w ten sposób. Zbierz trochę na msze satanistyczne. Następnie zamień indywidualną Komunię Świętą na miskę opłatków, którą należy zabrać po wyjściu z Kościoła. Powiedz, że będą wtedy nosić Boży dar w swoim codziennym życiu. Zainstaluj automaty komunijne, nazwij je Tabernakulami.

(Byli sataniści, tacy jak Zachary King i inni, potwierdzili, że sataniści zbierają konsekrowane Hostie, które mają być używane podczas mszy satanistycznych czarnych. kraść Hostie podczas Mszy św. Z tego powodu promowano również korzystanie ze świeckich szafarzy Eucharystii)

31. Po przybyciu Antypapieża rozwiąż Synod Biskupów, związki księży i ​​świeckie grupy doradców. Zabroń wszystkim wyznawcom angażowania się w politykę bez pozwolenia. Powiedz, że Bóg kocha pokorę, a nienawidzi poszukiwaczy chwały.

(To rozwiązanie komisji rebelianckich jest promowane, ponieważ kiedy antypapież działa na pełnych obrotach, plan nie polega już na buncie władzy, ale na poddaniu się jej, ponieważ władza będzie czysto zła. Ale początkowo antypapież będzie służył do wzniecania powszechnego buntu przeciwko tradycyjnemu nauczaniu i autorytecie Kościoła, próbując położyć kres tradycji)

32. Daj najwyższą władzę papieżowi, aby wybrać jego następców. Nałóż Znak Bestii na wszystkich prawdziwych miłośników Boga pod groźbą ekskomuniki.

(Niektórzy uważają, że ten znak będzie w końcu fizyczną pieczęcią aprobaty na dłoni po otrzymaniu potwierdzenia otrzymania szczepionki przeciw COVID wykonanej z zamordowanej tkanki niemowlęcej)

33. Uznaj za fałszywe wszystkie dawne dogmaty kościelne, *z wyjątkiem dogmatu o nieomylności. Powiedz, że Jezus Chrystus był rewolucjonistą, któremu się nie udało. Powiedz, że wkrótce przyjdzie prawdziwy Chrystus.

(* W ten sposób antypapież mógłby „dogmatycznie zdefiniować” groteskowe błędy, takie jak sodomia, ekologia lub kult totemiczny, jako „nieomylne” nauczanie Kościoła, którego katolicy czuliby się zobowiązani do przestrzegania)

34. Rozkaż wszystkim poddanym Papieża, aby walczyli w Świętych Krucjatach dla szerzenia Jednej Religii Świata. Szatan wie, gdzie jest całe utracone złoto! Bezwzględnie podbijaj świat. To da ludzkości to, czego zawsze tęskniła za Złotym Wiekiem Pokoju.

Koniec dyrektyw

Masoni są oczywiście szatańskim tajnym stowarzyszeniem oddanym wyłącznie niszczeniu Kościoła katolickiego . Ich praktykowanie czarów i morderstw nie jest tajemnicą, dlatego Kościół zawsze zabraniał zrzeszania się z masonami. Ci, którzy do nich dołączają, są przeklęci.

Jeśli ktoś miałby wątpić w diabelską naturę masonów, niech rozważy Alberta Pike’a (1809-1891), amerykańskiego arcykapłana masonerii pod koniec XIX wieku, który w 1889 roku wygłosił przemówienie do wysokich członków masonerii we Francji, później przedrukowany 19 stycznia 1935 r. przez angielskie czasopismo The Freemason. Jego przemówienie zostało również zacytowane w AC de la Rive: La Femme et I’Enfant dans la Franc-Maconnerie Universelle, s. 588. Pike oświadczył:

„Tłumowi musimy powiedzieć: czcimy Boga, ale to jest Bóg, którego wielbi się bez przesądów…. Wam, suwerenni wielcy inspektorzy, mówimy to, abyście mogli powtórzyć to braciom 32, 31 i 30 stopnia: wszyscy, inicjowani na wysokich stopniach, powinniśmy utrzymywać religię masońską w czystości doktryny lucyferiańskiej. Gdyby Lucyfer nie był Bogiem, czy Adonay [Bóg chrześcijan], którego czyny dowiodłyby jego okrucieństwa, perfidii i nienawiści do człowieka, jego barbarzyństwa i odrazy do nauki, czy Adonay i jego kapłani oczernialiby go?

„Tak, Lucyfer jest Bogiem i niestety Adonay jest również Bogiem… Filozofia religijna w swojej czystości i prawdzie polega na wierze w Lucyfera, równego Adonai, ale Lucyfer, Bóg światła i Bóg Dobra, walczy o ludzkość przeciwko Adonay, bóg ciemności i zła”.

**************

1. Co ciekawe, podczas niesławnego spotkania Nancy Pelosi z papieżem Franciszkiem 9 października, zainicjowała ona dziwny uścisk dłoni z papieżem, który utrzymywali przez dłuższy czas podczas robienia powtórnych zdjęć. Niektórzy twierdzą, że był to gest masoński , argument, który jest wzmocniony przez morderczy i masoński program Pelosi.

2. Tradycyjna Modlitwa do św. Michała została faktycznie usunięta z liturgii Kościoła w marcu 1965 r. Dopiero w ostatnich latach obserwujemy odrodzenie kultu św. Michała w kilku parafiach, w których zachowano tradycję.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł i pragniesz wspierać rozwój Nauk Katolickich przekaż nam swoją Jałmużnę.
Bóg Zapłać 🥰

Udostępnij

Czytaj więcej

0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaczekaj

Odbierz Prezent

37 Odcinków nauk o spowiedzi